Informace o táboře 2018

Termín konání - mladší: 30.6. - 7.7.2018
Termín konání - starší: 30.6. - 14.7.2018

Podmínky účasti: Splněná nováčkovská zkouška, kompletní skautská uniforma/vlčácký kroj, hygienické minimum, kuchařské minimum, dobrý zdravotní stav, účast na 3 víkendových výpravách, včas podaná přihláška a zaplacený tábor.

Doprava: Autobusem (pracovní uniforma, pláštěnka, batoh na jednodenní výpravy, svačina, doklady).

Cena tábora: 4.300 Kč (mladší) a 4.800 Kč (starší)

Sourozenecká sleva 300,- Kč na osobu.
Kdo z našich členů jede již na 5tý tábor, má ho zcela zdarma. Musí však splňovat podmínky účasti do 7.6.2018.
Šestníci a rádcové mají tábor o 500,- Kč levnější.
Podšestníci a podrádcové mají tábor o 300,- Kč levnější, opět za předpokladu, že splňuje podmínky účasti do 7.6.2018.

Storno poplatky: Odhlášení 14 dní před zahájením tábora vracíme 50% částky, týden před - 30% částky

Návštěvy rodičů, příbuzných, atd. jsou na našem táboře zakázány!
Mobily na táboře nedoporučujeme (budou vzaty do úschovy). Každý třetí den, budou rodiče informováni o stavu dětí na táboře.

Přihlášku na tábor (lze přímo vyplnit a vytisknout) si můžete stáhnout zde>>
 Upozornění: Přihláška je oboustranný dokument - vytiskněte oboustranně, nebo sešijte dohromady!!!

Kompletní podrobné informace o našem táboře najdete v našem oddílovém zpravodaji Maják-Vpřed číslo 4/2018.