Plán na Únor 2016

20.01.2016 14:00

Plán činnosti pro "Vlčata", středa 14:45-16:45

3. února – 1 081. schůzka
Zahájení schůzky, bodování, četba kroniky, sport, hry, zpěv, zálesácká činnost, vyhodnocení, úklid.

5. února – Klubový pátek – příprava na výstavu Vinnetou

10. února – 1 082. schůzka
Zahájení schůzky, četba kroniky, zpěv, bodování, příprava na akci – Stopování divoké zvěře (Košátky), zálesácká činnost, sport, hry, vyhodnocení, úklid.

12. února – Klubový pátek – příprava na výstavu Vinnetou

13. února – 1 083. akce – Stopování divoké zvěře (Košátky)
Celodenní akce v terénu s vařením na ohništi, stopováním zvěře, aj.
Podrobnosti (sraz, jídlo, doprava, rodičům s předstihem mailem)

17. února – 1 084. schůzka
Zahájení, bodování, četba kroniky, vyhodnocení výpravy – Stopování divoké zvěře, sport, hry, zálesácká činnost, vyhodnocení

24. února – 1 085. schůzka – vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na: Slavnostní uniformu, průměr známek za měsíc únor (kresbu táborníků). Slavnostní udělení Tomahawku, vlčků, aj.

26. února – Klubový pátek – zahájení výstavy – Vinnetou náčelník Apačů

26.- 28. února – Otevření klubovny pro pořádání výstavy „Vinnetou náčelník Apačů“
Podrobnosti o výstavě, viz. pozvánka zde>>

Plán činnosti pro "Skauty", středa 17:00-19:00

3. února – 32. schůzka
Zahájení, četba kroniky, bodování, sport, hry, zálesácká činnost – šití pouzdra na sekeru, zpěv, vyhodnocení, úklid.

5. února – Klubový pátek – příprava na výstavu Vinnetou

10. února – 33. schůzka
Zahájení, četba kroniky, bodování, sport ,hry, zálesácká činnost - sekera, zpěv, příprava na výpravu – Stopování divoké zvěře,  vyhodnocení, úklid.

12. února – Klubový pátek – příprava na výstavu Vinnetou

13. února – 34. akce – výprava do Košátek – Stopování divoké zvěře
Celodenní akce v terénu s vařením na ohništi, stopováním, aj.
Podrobnosti (jídlo, sraz, doprava) na schůzce!

17. února – 35. schůzka
Zahájení, četba kronika, bodování, vyhodnocení výpravy – Stopování divoké zvěře, sport, hry, zálesácká činnost – šití knoflíků na pouzdra ke stanovým kolíkům, zpěv, úklid, vyhodnocení.

24. února – 30. schůzka – vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na: Slavnostní uniformu, průměr známek, připravenost!

26. února- Klubový pátek, zahájení výstavy – Vinnetou náčelník Apačů

26.- 28. února - Otevření klubovny pro veřejnost – pořádání výstavy „Vinnetou  náčelník Apačů“

Podrobnosti o výstavě, viz. pozvánka zde>>

====================================================

Schůzky šestek se konají každou středu od 14.45 – 16.45 v naší klubovně.
Schůzky skautů se konají každou středu od 17:00 - 19:00 hod. v naší klubovně.

Každý pátek máme Klubový pátek od 15:00 – 17:00 hod. Pro jistotu vždy na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení, svačinu a pracovní nasazení.

Na schůzky chodíme zásadně včas! Ideál je 5 minut před zahájením. Pozdní příchody narušují naši činnost.

Na schůzku si nezapomeň vzít: Bačkory, deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou (Skautskou) stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do 3 dne v měsíci. Můžeš zaplatit hotově, nebo poslat peníze na náš účet!

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na vůdce smečky.
Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz, Facebook: Kamil Podlaha
Webové stránky: www.skaut-ssv.cz