Plán na Říjen 2013

22.09.2013 22:09

2. října – 937. schůzka – Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na vlčácký kroj, spočítané známky v žákovské knížce za měsíc září (průměr – minulé vydání našeho zpravodaje) a převlečení na sportovní aktivity.

5. října – Skautská burza (Hlavní vlakové nádraží)
Tato akce je určena pro starší členy. Zájemcům zašlu zprávu mailem. Sraz v 07.00 h před klubovnou ve Kbelích v kroji. Návrat v cca 13.00 h. na stejné místo.

9. října – 938. schůzka
Zahájení, četba kroniky, zálesácká činnost, sport, hry, úklid, vyhodnocení.

11. října – 939. akce – divadelní představení: Doktorská pohádka
Sraz: 16.45 h v naší klubovně
Ukončení: 18.00 h.
Cena za představení: 30,-Kč (připravte si drobné)

12. října – 940. akce – Celodenní výprava do Čakovic
Sraz: 08:00 h před klubovnou.
Návrat: 16:15 h před klubovnou.
Sebou: výstroj a výzbroj na jednodenní akci, jízdenky na autobus (větší děti), svačinu na celý den, 50,-Kč
Před akcí vše upřesním zprávou v mailu.

16. října – 941. schůzka
Zahájení, četba kroniky, zpěv, zálesácká činnost, hry, sport, úklid, vyhodnocení.

23. října – 941. schůzka
Zahájení, četba kroniky, zpěv, hry, sport, zálesácká činnost, úklid, vyhodnocení.

30. října – 942. schůzka – Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na svůj vlčácký kroj, potvrzení známek s průměrem na papíře (potvrzení rodičů), převlečení na sport.

Schůzky šestek se konají vždy ve středu (tedy, alespoň doufám, že budeme pokračovat v naší tradici) od 15:00 - 17:00 hodin v naší klubovně ve Kbelích.
Na schůzky zásadně chodíme včas! Lépe přijít o 5 minut dříve, než o minutu později.
Nezapomeň na: Deník (obalený a doplněný), Vlčáckou stezku (obalenou a poctivě doplňovanou), psací potřebu, KPZ (minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a předůležitou svačinu. Na schůzkách totiž vydáme moc energie.

Každý pátek máme brigádu (16.00 – 18.00 hodin) na které zvelebujeme své nejbližší okolí. Pro případ na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení a obuv.
Členský příspěvek se platí nejpozději do první schůzky v měsíci.
Pokud Vám budou scházet nějaké informace, doporučuji podívat se na naše webové stránky. Pokud selže i tato možnost, neváhejte se obrátit na vůdce oddílu.
Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz