Plán na Prosinec 2011 (měsíc dlouhých nocí)

24.11.2011 23:24

7. prosince – 824. schůzka
Četba kroniky, NS, zpěv Vánočních písní, hry soutěže, úklid, vyhodnocení

11. prosince – 825. akce
Divadelní pohádka O červené Karkulce aneb všechno bylo jinak
Zahájení: V 15.00 hodin v klubovně u vodních skautů Kbely (přijď o chlup dříve).
Ukončení: cca za 60 minut.
Cena: 40,-Kč za osobu

14. prosince – 826. schůzka
Četba kroniky, zpěv, hry soutěže, příprava na Vánoční besídku.

21. prosince – 827. schůzka
Vánoční besídka.
Přijď v kroji, s dárky pro brášky. Sebou nezapomeň: Trošku vánočního cukroví, dortovou svíčku, skořápku od ořechu a jablíčko.

23. prosince – 828. akce
Tradiční akce smečky „Dárky pro zvířátka“
Sejdeme se v 10.00 hodin u klubovny.
Každý sebou: Suché pečivo, ovoce, zeleninu a vše co mají rádi zvířátka. Vím, kam chodí srnky a ty mají rády řízky, tak na ně nezapomeňte! Moc jim chutnají.
Ukončení: 14.00 hodin
Máme již chladnější počasí a tak nezapomínej na zimní doplňky: šálu, čepici, rukavice a veledůležité kapesníky. Není nic horšího, než unudlaná šestka.

Každý pátek (16.00 – 18.00 hodin) pořádáme brigády. Na schůzce se vždy potvrdí!

Na schůzky chodíme vždy včas, nejlépe o 5 minut dříve. Pozdní příchody ruší náš program!

Na naše schůzky nosíme: Deník (obalený a dopsaný), KPZ (vždy u sebe), stezku pro nejmenší skauty (obalenou a řádně vyplněnou), psací potřebu švihadlo (stále nám nejdou přeskoky), nezbytnou svačinu.

Měsíční příspěvek se platí vždy první schůzce v měsíci.

Pokud budete mít nedostatek informací k naší činnosti, nebo nebude-li se vám něco líbit, zavolejte na můj telefon +420 607 113 080 nebo napište na mail kamil.podlaha@seznam.cz nebo pročtěte tyto webové stránky. Pokud tyto možnosti selžou, pak už nevím.