Plán na Listopad 2013

31.10.2013 17:33

6. listopadu - 943. schůzka
Zahájení schůzky, četba kroniky, zpěv, soutěže, hry, vyhodnocení

13. listopadu – 943. schůzka
Zahájení, četba kroniky, zálesácká činnost, sport, hry, úklid, vyhodnocení.

16.listopadu – 944. akce – Den Veteránů
Tento významný den se slaví po celém světě 11.listopadu. Bohužel je to pondělí, a tak náše smečka oslaví toto význačné výročí v sobotu 16.11. Nezapomeň na svoji  vlčáckou uniformu v supr stavu!
Podrobnosti mailem rodičům (sraz v 10.00 h. – ukončení v 12.00 h.).

20. listopadu – 945. schůzka
Zahájení, četba kroniky, zílesácká činnost, zpěv, sport, hry, úklid, vyhodnocení.

27. listopadu - 946. schůzka - Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na svůji slavnostní vlčáckou uniformu, potvrzení známek s průměrem na papíře (potvrzeno rodiči), převlečení na sport.

Schůzky šestek se konají vždy ve středu od 15:00 - 17:00 hodin v naší klubovně ve Kbelích.
Za dobrého počasí (pokud nefouká strašlivý vítr a neprší jak s konve) trávíme veškerý čas venku. Prosím dohlédněte na správné oblečení (rodiče). Na schůzkách bohužel, nebo bohudík neberu telefonáty!
Na schůzky chodíme zásadně včas! Ideál je 5 minut před zahájením.
Na schůzku si nezapomeň vzít: Deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou stezku (obalenou a poctivě doplňovanou), psací potřebu,  KPZ (minimálně 25 věcí), zpěvník a uzlovačku.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do první schůzky v měsíci. Může zaplatit hotovost, nebo poslat peníze na náš účet!
Pokud Vám budou scházet informace o naší smečce, akcích, atd., doporučuji Vám, podívat se na naše stránky – www.skaut-ssv.cz. Myslím, že zde najdete opravdu vše. Pokud nééé, neváhejte se obrátit na kapitána přístavu.
Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz