Plán na Leden 2014

12.12.2013 15:32

4. ledna – 953. akce – Polabská strašidla – IX. ročník
Podrobnosti mailem rodičům, čekám na info od organizátorů.

8. ledna – 954. schůzka
Opět se scházíme, tentokrát již v roce 2014, Povídání o Vánocích. Hry v terénu. Četba kroniky, zpěv, úklid, vyhodnocení.

15. ledna – 955. schůzka
Zahájení, bodování, četba kroniky, zpěv, akce v terénu, příprava na výpravu – Stopování divoké zvěře, hry, sport, úklid, vyhodnocení.

18. ledna – 956. akce – Stopování divoké zvěře v Košátkách
Veškeré informace (doprava, jídlo, oblečení, sraz, návrat, cena, atd.) mailem rodičům.

22. ledna – 957. schůzka
Zahájení, bodování, četba kroniky, první pomoc, zpěv, akce v terénu, hry, sport, úklid, vyhodnocení.

29. ledna – 958. schůzka
Vyhodnocení měsíční činnosti, nezapomeň na slavnostní vlčáckou uniformu, součet bodů v ŽK + průměr.

Schůzky se konají ve středu od 15.00 – 17.00 hodin v naší klubovně.
Na schůzky chodíme zásadně včas! Ideál je 5 minut před zahájením. Pozdní příchody narušují náš program.
Na schůzku si nezapomeň vzít: Deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou stezku (obalenou a poctivě doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník a uzlovačku.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do první schůzky v měsíci. Můžete zaplatit v hotovosti, nebo poslat peníze na náš účet!
Pokud Vám budete mít nedostatek informací, neváhejte se obrátit na vůdce smečky.
Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz
Webové stránky: www.skaut-ssv.cz