Plán na Březen 2011

20.02.2011 12:00

2.března – 781.schůzka

Zahájení, četba kroniky, první pomoc, první stupeň, sport, hry, četba knihy Dva divoši, úklid, vyhodnocení.

9.března – 782.schůzka

16.března – 783.schůzka

Zahájení, četba kroniky, zálesácké značky, první stupeň, sport, hry, četba knihy Dva divoši, úklid, vyhodnocení.

19.března – 784.akce – závod S.V.O.R. (síla, vytrvalost, odvaha a rychlost) 13.ročník.

Zahájení závodu: 14.00 hod. před klubovnou.
Ukončení závodu: cca 17.00 hod. u klubovny (slavnostní vyhlášení).
Sebou: sportovní obuv a oblečení.
Občerstvení pro účastníky závodu zajištěno.

23.března – 785.schůzka

Zahájení, četba kroniky, závod S.V.O.R., zálesácké značky, první stupeň, sport, hry, četba knihy Dva divoši, úklid, vyhodnocení.

30.března – 786.schůzka smečky

Zahájení, četba kroniky, sport, hry, vyhodnocení měsíční činnosti, udělení tomahawku (putovní cena).
Nezapomeň! Body rozhodují! (Tvá žákovská knížka).
Přijď v kroji.

Schůzky šestek se konají každou středu od 15.00 – 17.00 hodin.
Brigády máme každý pátek od 16.00 – 18.00 hodin (pořád je co zdokonalovat).
Na schůzky a akce smečky chodíme včas (pozdní příchody narušují průběh schůzky). Raději o 10 minut dříve.
Na schůzku nosíme: Deník, psací potřebu, KPZ, zpěvník, stezku pro nejmladší skauty a důležitou svačinu s pitím.

Měsíční příspěvek činí 100,-Kč. Nezapomeň ho zaplatit do poloviny měsíce.

Veškeré Vaše dotazy, žádosti, problémy nebo i stížnosti Vám rád zodpoví vůdce smečky Kamil Podlaha po schůzce (17:05 hod.), nebo na uvedených kontaktech.